Ljusstakar och ljusplåtar Birgit Norén

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 3 st, LJUSSTAKAR, 2 st, 1700-tal, mässing resp. bleckplåt, höjd ca 5-12 cm

Skador, lagningar

347850

2015-12-10