Johan Ericson bohuslänskt landskap

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHAN ERICSON (1849-1925): Fiskeläge i bohuslän, signerad och daterad Joh. Ericson 1916, olja på duk, 64 x 98 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

347856

2015-12-13