Vorwerk matta

Vorwerk matta
Vorwerk matta
Vorwerk matta
Vorwerk matta

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

VORWERK, matta, maskinvävd, 1920-30-tal, Tyskland, ca 295x404 cm

Kraftigt slitage, hål, skador

347858

2015-12-16