Folke Andréasson

Folke Andréasson
Folke Andréasson
Folke Andréasson
Folke Andréasson

Klubbat för:

5 000 SEK

8 000 SEK

FOLKE ANDRÉASSON (1902-48): "Från Cuernavaca Mexico", signerad Folke Andreasson, olja på pappannå, 45,5x54,5 cm

Skadad pappannå

347860

2015-12-08