Klubbat för:
5 000 SEK
8 000 SEK
FOLKE ANDRÉASSON (1902-48): "Från Cuernavaca Mexico", signerad Folke Andreasson, olja på pappannå, 45,5x54,5 cm
Skadad pappannå
347860
2015-12-08