Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FELIX HATZ (född 1904-1999): Vid läslampan, signerad Hatz, daterad a tergo 1927, olja på duk, ca 38 x 34 cm

347862

2015-12-08