Superellips

Superellips
Superellips
Superellips
Superellips
Superellips
Superellips
Superellips
Superellips
Superellips
Superellips

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, vit laminat, aluminiumkant, 4 kromade spännben, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 70, 145 X 145 cm

Kantslitage, repor

347866

2015-12-09