Franco Costa triptyk färgserigrafier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCO COSTA (född 1934) Stockholm - triptyk, signerade och numrerade Franco Costa 244/390, vardera 80x60 cm

347875

2015-12-09