Ram tema

Ram tema
Ram tema
Ram tema
Ram tema

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RAM, 1800-tal, nyrokoko i pastellagedekor, senare innerram ca 53x73 yttermått 83x101 cm

Zustandsbeschreibung

Pastellageskador

347891

2015-12-11