Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RAM, 1800-tal, nyrokoko i pastellagedekor, senare innerram ca 53x73 yttermått 83x101 cm
Zustandsbeschreibung
Pastellageskador
347891
2015-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner