Lennar Jirlow

Lennar Jirlow
Lennar Jirlow

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Målaren i trädgården", 1976, signerad L. Jirlow, numrerad 35/101, färglitografi, 42x44 cm, tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus

347901

2015-12-14