Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Målaren i trädgården", 1976, signerad L. Jirlow, numrerad 35/101, färglitografi, 42x44 cm, tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus
347901
2015-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här