Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAM, 1800-tal, nyrokoko i pastellagedekor, innermått ca 97,5x67,5, yttermått 121x89 cm
Pastellageskador
347908
2015-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här