Ram tema

Ram tema
Ram tema
Ram tema
Ram tema

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, 1800-tal, nyrokoko i pastellagedekor, innermått ca 97,5x67,5, yttermått 121x89 cm

Pastellageskador

347908

2015-12-11