Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Rosa tulpaner, signerad och daterad Gust Magnusson 1948, olja på pannå, ca 61 x 50 cm, oramad
347909
2015-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här