GUstaf Magnusson oljemålning

GUstaf Magnusson oljemålning
GUstaf Magnusson oljemålning
GUstaf Magnusson oljemålning
GUstaf Magnusson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Rosa tulpaner, signerad och daterad Gust Magnusson 1948, olja på pannå, ca 61 x 50 cm, oramad

347909

2015-12-09