Lennar Jirlow

Lennar Jirlow
Lennar Jirlow

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Balkongen", signerad L Jirlow,1976, 2/310, färglitografi, bildmått ca 46x61cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Arches, Editions Linnaeus

Gulnader

347912

2015-12-14