Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
VÄGGLYKTOR, 1 par, för utomhusbruk, 1900-talets första hälft, smide, med spröjsade glas, höjd ca 60 cm, total längd från vägg 68 cm
Proveniens: Enligt uppgift Stockholms Stadion
Korroderade
347914
2015-12-09