Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "I trädgården I", signerad L Jirlow, 1975, 5/380, färglitografi, bildmått 46x54 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus
Gulnader
347917
2015-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här