Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille ´77, färglitografi, 43/50, ca 32x49 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
347927
2015-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här