Oidentifierad konstnär Ragnar Ek

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), månskenslandskap, signerad Ragnar Ek, olja på pannå, 44 x 66 cm

Smärre krackelyr

347932

2015-12-09