Boris O´Klein färgetsning

Boris O´Klein färgetsning
Boris O´Klein färgetsning
Boris O´Klein färgetsning
Boris O´Klein färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORIS O´KLEIN (Ryssland, 1893-1985): "Private Bar", signerad O´Klein, färgetsning, i trycket märkt "Copyright Ducher & Matheui 35, Avenue de l´Opera Paris 1938", ca 19x35,5 cm

347936

2015-12-09