Gudmar Olovson

Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUDMAR OLOVSON (född 1936): Flickporträtt i profil, litografi, signerade och numrerade Gudmar E.A., ca 20x19 cm

347944

2015-12-08