Stig Kjellin oljemålning

Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

STIG KJELLIN (1914-1979): Stockholmsvy, "Vår hos pråmfolket", signerad och daterad -46, olja på duk, ca 65x82 cm

347949

2015-12-09