Vattenkannor 1960/70-tal

Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal
Vattenkannor 1960/70-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL BREGER, vattenkanna, plast, Gustavsberg, HAMMARPLAST, vattenkanna, plast, design Odd, höjd 34 resp 19 cm

Slitage, repor

347950

2015-12-07