Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRICKBORD, 1900-talets andra kvartal, brickmärkt för Nordiska Kompaniet samt numrerad, löstagbar bricka, utfällbara klaffar, handtag i mässing, ca 72, 58x39, utfällt läge ca 69x89 cm

Mindre lagning

347958

2015-12-07