Brickbord
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRICKBORD, 1900-talets andra kvartal, brickmärkt för Nordiska Kompaniet samt numrerad, löstagbar bricka, utfällbara klaffar, handtag i mässing, ca 72, 58x39, utfällt läge ca 69x89 cm
Mindre lagning
347958
2015-12-07