Sybord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svarvade deltaljer, med fällbara lådfronter, höjd ca 93, 51x26 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Nedre lådans stänganordning skadad, smärre ytskador
347961
2015-12-08