Sybord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svarvade deltaljer, med fällbara lådfronter, höjd ca 93, 51x26 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Nedre lådans stänganordning skadad, smärre ytskador

347961

2015-12-08