Adele Söderberg oljemålning

Adele Söderberg oljemålning
Adele Söderberg oljemålning
Adele Söderberg oljemålning
Adele Söderberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADELE SÖDERBERG (1880-1944): Landskap med äng och hus, signerad Adele Söderberg , olja på duk, ca 67x50 cm

347965

2015-12-07