Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1990-tal, stomme i aluminium, delvis djuphäftad klädsel i skinn, snurrfunktion, justerbar sittvinkel, sitthöjd ca 41 cm
Smärre slitage
347993
2015-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här