Björn Brusewitz oljemålning

Björn Brusewitz oljemålning
Björn Brusewitz oljemålning
Björn Brusewitz oljemålning
Björn Brusewitz oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BJÖRN BRUSEWITZ (född 1948), "Flicka med vit blomma", signerad och daterad a tergo 1973, olja på pannå, 33 x 24 cm

347998

2015-12-09