Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VEIKKO AALTONA (1910-90): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Aaltona 46, olja på duk, ca 66x54 cm

Krackeleringar

348016

2015-12-09