Roj Friberg, teckning

Roj Friberg, teckning
Roj Friberg, teckning
Roj Friberg, teckning
Roj Friberg, teckning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FRIBERG, Roj (född 1934): "Flykt", monogramsignerad och daterad RF -64, blyerts på papper, ca 60x90 cm.

348024

2015-12-11