Roj Friberg, teckning
2015-12-11
348024
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FRIBERG, Roj (född 1934): "Flykt", monogramsignerad och daterad RF -64, blyerts på papper, ca 60x90 cm.