Claude Weisbuch

Claude Weisbuch
Claude Weisbuch
Claude Weisbuch
Claude Weisbuch
Claude Weisbuch
Claude Weisbuch

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014 ): "HOMMAGE A LEORNADO DE VINCI", signerade, 3 st litografier, 140/225, 43x59 cm

348026

2015-12-09