Alfred Bergström

Alfred  Bergström
Alfred  Bergström
Alfred  Bergström
Alfred  Bergström

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED BERGSTRÖM, (1869-1930), tillskriven, Landskap med hus vid vattendrag, olja på duk monterad på pannå, otydligt signerad, med påskrift och datering 1889 a tergo, ca 17 x 22 cm

348030

2015-12-09