Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LENNART JIRLOW (född 1936): "Konsthandeln/Le Marchand d´Estampes", signerad L. Jirlow, 1975, numrerad 274/380, färglitografi, Arches, 45,5x55 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus

Kuntoraportti

Gulnader, oramad

348034

Päivämäärä:

2015-12-14