Lennart Jirlow
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konsthandeln/Le Marchand d´Estampes", signerad L. Jirlow, 1975, numrerad 274/380, färglitografi, Arches, 45,5x55 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus
Kuntoraportti
Gulnader, oramad
348034
Päivämäärä:
2015-12-14