Dockdelar

Dockdelar
Dockdelar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKOR, DOCKSKÅPSDOCKOR, 1900-talets början, diverse dockor/delar, alla dockor med huvud i bisqui

Diverse skador, delar saknas

348065

2015-12-10