Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

LENNART JIRLOW (född 1936): "En kväll på cafét/Un Soir au Café", signerad L. Jirlow, 1986, numrerad 240/310, färglitografi, Arches, 46x60,5 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus, ur mappen Bourgade Francaise

Zustandsbeschreibung

Oramad

348090

2015-12-14