Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Bonjour madame, bonjour monsieur", signerad L. Jirlow, 1981, numrerad 21/310, färglitografi, Arches, bildmått 38x46 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus,

Oramad, kantveck

348096

2015-12-14