Gerda Roosval Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERDA ROOSVAL KALLSTENIUS (1864-1939): Gärdesgård, olja på duk, stämplad a tergo, ca 23 x 35 cm

348098

2015-12-09