Lennart Jirlow
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Kossan", signerad L. Jirlow, 1978-79, numrerad 200/310, färglitografi, Arches, bildmått 38x46,5 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus,
Obetydligt hörnveck, oramad
348104
2015-12-14