Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Kossan", signerad L. Jirlow, 1978-79, numrerad 200/310, färglitografi, Arches, bildmått 38x46,5 cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus,

Obetydligt hörnveck, oramad

348104

2015-12-14