Vävtapet bataljscen

Vävtapet bataljscen
Vävtapet bataljscen
Vävtapet bataljscen
Vävtapet bataljscen

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄVTAPET, 1900-tal, bataljscen, ca 177x250 cm

Smärre slitage

348139

2015-12-10