Axel Lind oljemålning
2015-12-10
348140
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 110x205 cm