Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 110x205 cm

348140

2015-12-10