Skrivbord
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets mitt, Chippendale, England, fanér med mahogny, märkt Carl Johanssons möbleringsaffär stockholm, höjd ca 80, 157x86 cm
Slitage, skador, tidigare låda mellan hurtsarna , lös dörr, skadade lås
348156
2015-12-09