Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, Chippendale, England, fanér med mahogny, märkt Carl Johanssons möbleringsaffär stockholm, höjd ca 80, 157x86 cm

Slitage, skador, tidigare låda mellan hurtsarna , lös dörr, skadade lås

348156

2015-12-09