Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 17/1800-tal, med 2 lådor, varav en med lås, höjd 74, 177x108 cm, nyckel finns

Slitage, renoverat

348163

2015-12-09