Byrå George III

Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, George III, fanérad med mahogny, beslag av mässing, rak form, fyra lådor, konturerad nedre sarg och ben, höjd 85, 93,5x40 cm

Senare beslag, nyckel saknas, fanérskador och lagningar

348168

2015-12-15