Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, George III, fanérad med mahogny, beslag av mässing, rak form, fyra lådor, konturerad nedre sarg och ben, höjd 85, 93,5x40 cm
Senare beslag, nyckel saknas, fanérskador och lagningar
348168
2015-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här