Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL-HENRIK SPAK, soffa, Ire Möbler, 2000-tal, svartmelerad textilklädsel, längd ca 215, bredd 88, totalhöjd 72 cm
Smärre slitage
348176
2015-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här