Åke Lange c-print

Åke Lange c-print
Åke Lange c-print
Åke Lange c-print
Åke Lange c-print

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE LANGE (1909-1975): efter, "Slussen"- Stockholm, stämpelsignerad Lange, c-print, ca 48x47 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

348184

2015-12-25