Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Kashan, ca 205x129 cm

Äldre lagning, skador, senare fransar

348185

2015-12-18