Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, fanér med bl a valnöt, glasade dörrar, justerbara hyllplan, höjd ca 179, 82x35 cm, nyckel finns

Slitage, smärre störmärken

348186

2015-12-09