Taburetter sengustaviansk stil
2015-12-09
348193
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TABURETTER, 1 par, sengustaviansk stil, 1800-tal, bronserade, dekor i pastellage med bladstav och fleuroner, bladhölstrade ben, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, lagningar