Dock- och barnservisdelar

Dock- och barnservisdelar
Dock- och barnservisdelar
Dock- och barnservisdelar
Dock- och barnservisdelar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCK- OCH BARNSERVISDELAR, 1900-talets första del, bl.a servisdelar från Rörstand, glasservis med tårtfat och assietter, mm, olika material

Skador

348194

2015-12-10