Kurt Erik Heinonen
2015-12-10
348195
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KURT ERIK HEINONEN (Finland, 1915-1983): Öregrund, signerad K Heinonen, olja på duk, ca 67x33 cm