Kurt Erik Heinonen

Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT ERIK HEINONEN (Finland, 1915-1983): Öregrund, signerad K Heinonen, olja på duk, ca 67x33 cm

348195

2015-12-10